www.drevja.com Ski - resultater | Romjulsrennet 09 To. 18. okt. 2018
Meny

Drevja barnehage
Granmoen skole
Verktøysmia  

Tovenveien Velf.

Bysprinten
Mosjøen Båtforening
Norges veteranforb
Vefsn jeger- og fisk

Sangen om fjellet


Værvarsel Drevja

 


 


Redaktør:
Webjørn Solli
webjorn.solli (a)
gmail.com

Drevja IL - Romjulsrennet 27.12.2009

Dameklassen ble vunnet av Karianne Bjellånes, hun slo Guro med ca. 40 sek. I herreklassen ble det en hard duell mellom Martin Vatshaug og Andreas Sorsell. Også her måtte hjemmefavoritten nøye seg med 2. plass.  

Resultatliste

Gutter/Jenter 10 år og yngre, 1,0 KM
Maren Andreassen Halsøy IL Ski 11:34,7
Oda Abelsen Drevja IL 08:21,0
Niklas Berling Drevja IL 09:08,0
Sofie Haustreis Mosjøen IL 09:13,0
Sander Haustreis Mosjøen IL 03:47,0
Isak Andre Isaksen Halsøy IL Ski 04:21,0
Wilhelm Åkvik Grane IL 04:36,3
Ellen Kristine Hauan Halsøy IL Ski 06:25,4
Morten Hjørnerød Mosjøen IL 04:32,0
Håkon Grønbech Nyland Mosjøen IL 03:01,5
Tuva Sund Grane IL 03:50,4
Sigurd Haldorsen Næstby Leirfjord IL 08:15,1
Maren R. Strømstad Grane IL 03:30,7
Julian Berling Drevja IL 10:00,0
Hanne K. Johansen Bossmo Og Ytteren IL 03:54,4
Sondre Gjesbakk Utskarpen IL 03:52,2
Vegard Steinbakken Hattfjelldal IL 04:12,5
John Isak Sørensen Grane IL 04:46,2

Gutter 11 år, 2,0 KM
1 Even-Johan Kaspersen Bossmo og Ytteren IL 05:03,4
2 Martin Nordås Mosjøen IL 05:15,0
3 Kristoffer Bogfjellmo Grane IL 05:29,0
4 Erlend Stålsett Nes Mosjøen IL 05:34,7
5 Mikkel Hjørnerød Mosjøen IL 05:41,6
6 Anders Berge Mosjøen IL 05:47,9
7 Kristoffer Severinsen Mosjøen IL 05:56,7

Jenter 11 år, 2,0 KM
1 Marthe Kråkstad Johansen Bossmo og Ytteren IL 04:56,8
2 Sofie Simonsen Halsøy IL Ski 06:49,8

Gutter 12 år, 2,5 KM
1 Kristoffersen Paul Andre Storforshei IF 04:24,9
2 Jesper Andreasen Halsøy Il Ski 04:28,0
3 Bernt Erik Hauan Halsøy Il Ski 04:29,1
4 Sander Bekkevold Grane IL 04:59,1
5 Bent Inge Sørensen Grane IL 05:10,5
6 Martin Utland Utskarpen IL 05:15,0
7 Ola Berge Mosjøen IL 05:44,6

Jenter 12 år, 2,0 KM
1 Ingvild Gjesbakk Utskarpen IL 05:18,9
2 Ragnhild Drevland Hilstad IL 05:22,2
3 Tonje Stålsett Nes Mosjøen IL 05:24,8
4 Maja Gammelli Drevja IL 08:46,1

Gutter 13 år, 2,5 KM
1 Sivert Øvsteng Mosjøen IL 05:45,4
2 Martin Pedersen Storforshei IF 05:47,3
3 Nikolai Frydenlund Skonseng UL 06:01,2
4 Jørgen Høgseth Bossmo og Ytteren IL 06:34,0
5 Sondre Steinbakken Hattfjelldal IL 06:37,1

Jenter 13 år, 2,5 KM
1 Silje Beate Lien Grane IL 06:30,0
2 Melanie Hauahei Skonseng Ul 06:41,4
3 Elise Bekkevold Grane IL 07:18,0

Gutter 14 år, 2,5 KM
1 Tor-Arne Hågensen Grane IL 04:35,9
2 Martin Nikolai Engelsen Bossmo og Ytteren IL 04:37,1
3 Ole Magnus Bogfjellmo Grane IL 04:59,0
4 Håkon Sveli Halsøy Il Ski 05:14,1
5 Ole-Kristian Kaspersen Bossmo og Ytteren IL 06:20,7

Jenter 14 år, 2,5 KM
1 Tiril Brandt Nilsen Bossmo og Ytteren IL 04:45,8
2 Marie Strømstad Grane IL 05:07,9
3 Vilde Gjesbakk Utskarpen IL 05:25,0
4 Frida Sørmo Utskarpen IL 05:36,1
5 Frida Elise Høgås Bossmo og Ytteren IL 05:44,9
6 Kristine Pedersen Rystad Grane IL 05:48,4
7 Frida Sund Grane IL 06:12,9
8 Sabrina Pedersen Grane IL 06:18,9
9 Sandra Olsen Teigen Bossmo og Ytteren IL 06:47,1

Gutter 15 år, 4,3 KM
1 Sindre Fjellavli Bossmo og Ytteren IL 11:53,8

Jenter 15 år, 4,3 KM
1 Julie Kristoffersen Storforshei IF 14:25,6
2 Sigrun Drevland Hilstad IL 14:41,1
3 Gina Kolstad Bossmo og Ytteren IL 14:55,2
4 Eline Haugnes Gaustad Bossmo og Ytteren IL 15:35,4
5 Lone Sandum Mosjøen IL 17:20,9

Gutter 16 år, 4,3 KM
1 Gøran Fagerli Bossmo og Ytteren IL 10:53,0
2 Isak Sætermo Storforshei IF 11:10,0
3 Vegar Bekkevold Grane IL 11:31,9
4 Martin Bekkevold Grane IL 12:32,6
5 Eirik Hansen Utskarpen IL 13:11,1

Jenter 16 år, 4,3 KM
1 Matilde Rundhaug Bossmo og Ytteren IL 13:11,5

Gutter 17 år, 8,6 KM
1 Emil Sorsell Storforshei IF 23:25,5
2 Øystein Grønbech Nyland Mosjøen IL 25:40,9

Gutter 18 år, 8,6 KM
1 Peder Johnsen Leirfjord IL 26:09,7
2 Sigurd Johnsen Leirfjord IL 27:31,3

Åpen klasse menn, 8,6 KM
1 Robert Mæle 3T 25:47,6
2 Frank Pedersen Grane IL 28:12,5

Menn senior, 12,9 KM
1 Andreas Sorsell Storforshei IF 36:37,6
2 Martin Vatshaug Drevja IL 37:09,0
3 Johan Andre Lindseth Drevja IL 40:56,6

Jenter 18 år, 4,3 KM
1 Marte Sørmo Bossmo og Ytteren IL 13:25,2

Kvinner senior, 6,8 KM
1 Karianne Bjellånes Henning IL 16:07,1
2 Guro Strøm Solli Drevja IL 16:46,5
3 Gunnhild Drevland Hilstad IL 23:22,4

Romjulsrennet i Drevja 28.12.08

Romjulsrennet 2008 ble arrangert under flotte forhold på Granmoen. Et par plussgrader og oppholdsvær, gjorde at det var godt klisterføre. Hele 99 deltakere fra Storforshei i nord til Sømna i sør, stilte til start.

Resultater

J 8 år 1,0 km
Tuva Sund, Grane IL, 07:35,86
Nora Rystad, Grane IL, 07:52,43
Hanne Kråkstad Johansen, Bossmo og Ytteren IL, 07:57,59

G 8 år 1,0 km
Vegar Steinbakken, Hattfjelldal IL, 08:18,62

G 9 år 1,0 km
Eliassen Hans Gunnar, Storforshei IF, 06:47,13
Sondre Gjesbakk, Utskarpen IL 07:38,99
Håkon Grønbech Nyland, Mosjøen IL, 05:52,76
Martin Alfheim, Bossmo Og Ytteren IL, 05:55,63

J 10 år 1,0 km
Marthe Kråkstad Johansen, Bossmo og Ytteren IL, 05:28,40
Sofie Simonsen, Halsøy IL Ski, 06:45,22

G 10 år 1,0 km
Erlend Stålsett Nes, Mosjøen IL, 06:01,45
Kristoffer Bogfjellmo, Grane IL, 06:14,44
Martin Nordås, Mosjøen IL, 05:48,31

J 11 år 2,0 km
1 Ingvild Gjesbakk, Utskarpen IL, 08:23,92
2 Tonje Stålsett Nes, Mosjøen IL, 08:37,94
3 Ingrid Grønbech Nyland, Mosjøen IL, 08:41,46
4 Ragnhild Drevland, Hilstad IL, 08:44,57
5 Eliassen Emma Mari, Storforshei IF, 09:17,25

G 11 år 2,0 km
1 Kristoffersen Paul Andre, Storforshei IF, 06:55,44
2 Sivert Zosa Rønning, Mosjøen IL, 07:43,12
3 Martin Utland, Utskarpen IL, 08:18,07
4 Sander Bekkevold, Grane IL, 08:19,52
5 Bernt Erik Hauan, Halsøy IL Ski, 09:34,63

J 12 år 2,0 km
1 Melanie Hauahei, Skonseng UL, 07:30,96
2 Elise Bekkevold, Grane IL, 08:16,00
3 Silje Beate Lien, Grane IL, 08:18,88

G 12 år 2,0 km
1 Sivert Øvsteng, Mosjøen IL, 07:09,50
2 Nikolai Frydenlund, Skonseng UL, 07:43,41
3 Jonas Einhaug, Bossmo Og Ytteren IL, 07:58,39
4 Jørgen Valberg Høgseth, Bossmo og Ytteren IL, 08:03,58
5 Sondre Steinbakken, Hattfjelldal IL, 08:09,79

J 13 år 2,5 km
1 Tiril Brandt Nilsen, Bossmo Og Ytteren IL, 07:59,86
2 Frida Sørmo, Utskarpen IL, 08:43,03
3 Vilde Gjesbakk, Utskarpen IL, 08:53,52
4 Marie Strømstad, Grane IL, 09:16,34
5 Kristine Rystad, Grane IL, 09:25,67
6 Frida Sund, Grane IL, 10:06,69

G 13 år 2,5 km
1 Tor-Arne Hågensen, Grane IL, 08:00,35
2 Petter Alfheim, Bossmo og Ytteren IL, 08:11,17
3 Ole Magnus Bogfjellmo, Grane IL, 08:28,14,
4 Håkon Sveli, Halsøy IL Ski, 08:31,73,
5 Daniel Thorsteinsen, Hattfjelldal IL, 08:44,04
6 Joakim Mellingen, Grane IL, 09:11,03
7 Snorre Eggen, Grane IL, 09:45,73

J 14 år 2,5 km
1 Heidi Gjesbakk, Bossmo og Ytteren IL, 08:19,64
2 Ragnhild Bjerkadal, Bossmo og Ytteren IL, 08:38,74
3 Sigrun N Drevland, Hilstad IL, 09:27,69

G 14 år 2,5 km
1 Sindre Fjellavli, Bossmo og Ytteren IL, 07:41,54
2 Fredrik Slind, Drevja IL, 08:08,73
3 Tommy Byberg, Sømna IL, 08:17,42

M 19-20 år 13 km
1 Tarjei Solli, Grøa IL, 38:12,06
2 Andreas Dahle, Sømna IL, 40:55,63
3 Kristian Reinfjord, Sømna IL, 41:59,50

Menn senior 13 km
1 Stian Breivik, Leirfjord IL, 37:37,50
2 Martin Vatshaug, Drevja IL, 39:14,48
3 Jan- Erik Johansen, Bossmo og Ytteren IL, 39:54,25
4 Yngvar Hansen, Mosjøen IL, 40:08,10
5 Sten Frode Kristoffersen, Storforshei IF, 42:04,87
6 Bjørn Arve Bønå, Visto IL, 42:15,60
7 Erik Horne Nordstoga, Mosjøen IL, 42:50,56
8 Ronny Solli, Grøa IL, 48:17,84

M 17 år 8,6 km
1 Peder Johnsen, Leirfjord Il, 30:07,17
2 Sigurd Johnsen, Leirfjord Il, 31:05,92

M 18 år 8,6 km
1 Rolf Einar Jensen, Bossmo og Ytteren IL, 25:04,16
2 Håkon Husby, Grane IL, 29:03,68

Menn åpen klasse 8,6 km
1 Per Storvik, Elkem, 29:39,47
2 Kjell Varem, Mosjøen IL, 30:11,28
3 Alv Arne Vilhelmsen, Mosjøen IL, 31:23,59
4 John Petter Garnes, Halsøy IL Ski, 32:57,43
5 Jonny Haldorsen, Leirfjord IL, 35:31,97

K 19-20 år 7,0 km
1 Julie Stenhaugmo, Utskarpen IL, 24:19,34
2 Gunhild Drevland, Hilstad IL, 26:25,69
3 Ingrid Alterås, Bossmo og Ytteren IL, 26:37,00

Kvinner senior 7,0 km
1 Lotte Strøm Solli, Drevja IL, 22:25,94

K åpen 7,0 km
1 Elin Nilsen, Bossmo og Ytteren IL, 20:47,26

J 15 år 4,3 km
1 Mathilde Rundhaug, Bossmo Og Ytteren IL, 15:40,57

G 15 år 4,3 km
1 Isak Sætermo, Storforshei IF, 13:19,76
2 Vegar Bekkevold, Grane IL, 13:46,37
3 Gøran Fagerli, Bossmo og Ytteren IL, 13:49,13
4 Vidar Skog Tømmervik, Leirfjord IL, 14:18,16
5 Petter Sund, Grane IL, 14:25,62
6 Nikolai Høgseth Nordeng, Utskarpen IL, 14:47,55
7 Martin Bekkevold, Grane IL, 15:01,85
8 Ole Magnus Richardsen Berntsen, Nesna IL, 15:09,34
9 Håkon Vetleseter Hjerpås, Hattfjelldal IL, 15:20,86
10 Emil Vilhelmsen, Mosjøen IL, 15:33,64

J 16 år 4,3 km
1 Anne Marte Svartvatn, Grane IL, 17:26,51
2 Mari Andrine Thorsteinsen, Hattfjelldal IL, 18:54,62

G 16 år 4,3 km
1 Emil Myvang Sorsell, Storforshei IF, 12:53,69
2 Trym Kildal, Bossmo Og Ytteren IL, 13:06,36
3 Øystein Grønbech Nyland, Mosjøen IL, 13:46,97
4 Håkon Bjerkadal, Bossmo Og Ytteren IL, 14:07,13
5 Andreas Zosa Rønning, Mosjøen IL, 14:23,01
6 Ørjan Vesterlid, Hattfjelldal IL, 14:58,05

K 17 år 4,3 km
1 Marte Johanne Sørmo, Bossmo og Ytteren IL, 16:26,40,
2 Karoline Bekkevold, Grane IL, 18:26,44

 

God deltakelse på romjulsrennet 30.12.06

Lotte Strøm Solli

Andres Myrland

Joakim Klaussen Åkvik

Yngvar Hansen

Drevja IL fikk hele 84 løpere med på romjulsrennet på Skjåmoen. Det kom mange etteranmeldte like før start, noe som førte til at rennet måtte utsettes ett kvarter.

Blant seniorene var det ranværingen Anders Myrland, som nå går for Skogn, som vant. Han var bare 16 sekunder foran kombinertløperen Joakim Klaussen fra Mosjøen IL, mens arrangørklubbens Martin Vatshaug kom like bak Joakim. Seniorene gikk ei sløyfe på 1,7 km fem ganger.

Lotte Strøm Solli (bildet) vant dameklassen.

 

Resultatliste Romjulsrennet 30.12.2006
Rennet gikk i fristil


Gutter 7 år
Håkon Grønbech Nyland, Mosjøen IL 05:13

Gutter 8 år
Kristoffer Bogfjellmo, Grane IL 06:24

Jenter 8 år
Maren Strømstad, Grane IL 09:13

Gutter 9 år
Kornelius Beyer Jordet, Holmen IL 04:57
Sander Bekkevold, Grane IL 04:55
Jesper Andreasen, Halsøy IL 05:35
Atle Øwre Løkkås, Nesna IL 08:25

Jenter 9 år
Ingvild Gjesbakk, Utskarpen 05:03
Ragnhild Drevland, Hilstad IL 04:56

Gutter 10 år
1 Sigve Stenhaugmo, Utskarpen 04:43
2 Håkon Sagmo, Mosjøen IL 05:12
3 Sondre Lian, Halsøy IL 08:32

Jenter 10 år
1 Silje Beate Lien, Grane IL 04:58
2 Elise Bekkevold, Grane IL 05:22

Gutter 11 år
1 Håkon Sveli, Halsøy IL 05:38
2 Ole Magnus Bogfjellmo, Grane IL 06:06
3 Vetle Friis Vollan, Halsøy IL 06:25

Jenter 11 år
1 Vilde Gjesbakk, Utskarpen 06:13
2 Frida Sørmo, Utskarpen 06:37
3 Marie Strømstad, Grane IL 07:57
4 Jenny Leirvik, Leirfjord 10:05

Gutter 12 år
1 Lasse Nygård, Halsøy IL 05:37
2 Runar Øwre Løkkås, Nesna IL 06:04
3 Jonas Einhaug, Bossmo 07:56

Jenter 12 år
1 Sigrun N. Drevland, Hilstad IL 06:05
2 Eline H. Gaustad, Bossmo 06:30

Gutter 13 år
1 Isak Sætermo, Storforshei 07:49
2 Vidar S. Tømmervik, Leirfjord 08:11
3 Petter Sund, Grane IL 08:13
4 Vegard Bekkevold, Grane IL 08:44
5 Jøran Fagerli, Utskarpen 08:53
6 Martin Bekkevold, Grane IL 09:20
7 Eirik Jarl Hansen, Utskarpen 09:25
8 Jens Egil Pedersen, Utskarpen 09:30
9 Emil Vilhelmsen, Remma IL 09:32
10 Ole Magnus Berntsen, Nesna IL 09:54
Henrik Sagmo, Mosjøen IL 06:25

Jenter 13 år
1 Mathilde Rundhaug, Bossmo 08:46
2 Nora Friis Vollan, Halsøy IL 10:21

Gutter 14 år
1 Emil Sorsell, Storforshei 07:33
2 Mats Åkvik, Mosjøen IL 07:54
3 Øystein Grønbech Nyland, Mosjøen IL 08:03

Jenter 14 år
1 Anne Marte Svartvatn Grane IL 09:00
2 Kristine Masterdalshei Bossmo 09:17

Gutter 15 år
1 Peder Johnsen, Leirfjord 10:17
2 Sigurd Johnsen, Leirfjord 10:50

Jenter 15 år
1 Marte Sørmo, Utskarpen 10:08
2 Katrine Bårdsen, Utskarpen 10:54
3 Karoline Bekkevold, Grane IL 12:55

Gutter 16 år (3 runder á 1,7 km)
1 Rolf Einar Jensen, Bossmo 12:16
2 Magnus Beyer Brattli, Bossmo 13:08
3 Håkon Husby, Grane IL 13:12
4 Ole Martin Pedersen, Utskarpen 13:43
5 Øystein Segtnan Langjord, Mosjøen IL 13:57

Åpen klasse K (3 runder á 1,7 km)
1 Hilde Sofie Masterdalshei, Bossmo 14:53

Åpen klasse M (3 runder á 1,7 km)
1 Alv Arne Vilhelmsen, Remma IL 15:46
2 Jonny Haldorsen, Leirfjord 15:51

Jenter 17 år (3 runder á 1,7 km)
1 Ingrid Alterås, Bossmo 15:38
2 Julie Stenhaugmo, Bossmo 16:37

Jenter 18-19 år (3 runder á 1,7 km)
1 Gunhild N. Drevland, Hilstad IL 15:19

Kvinner senior (3 runder á 1,7 km)
1 Lotte Strøm Solli, Drevja IL 13:17

Gutter 19 år (5 runder á 1,7 km)
1 Morten Johansen, Bossmo 19:50
2 Vegard Nerdal, Stålkameratene 20:22
3 Jørgen Danielsen, Bossmo 20:44
4 Martin H. Gaustad, Bossmo 21:06
5 Joakim Einhaug, Bossmo 22:47

Gutter 17 år (5 runder á 1,7 km)
1 Daniel H. Aas, Mo Skilag 22:12
2 Jørgen Einhaug, Bossmo 22:35

Gutter 18 år (5 runder á 1,7 km)
1 Øyvind Ruud, Gruben IL 20:30
2 Kent Inge Olsen, Storforshei 21:34
3 Andreas Dahle, Sømna 23:30

Menn senior (5 runder á 1,7 km)
1 Anders Myrland, Skogn IL 19:13
2 Joakim Åkvik, Mosjøen IL 19:29
3 Martin Vatshaug, Drevja IL 19:40
4 Yngvar Hansen, Kjærstad IL 20:29

 

Drevja IL - Romjulsrennet 31.12.2005

Resultater

Nr Navn Klubb Tid

Gutter 9 år
1 KM
Martin Risholm Halsøy IL Ski 07:57
Sigve Stenhaugmo Utskarpen IL 05:39
Jesper Andreassen Halsøy IL Ski 06:48
Sander Bekkevold Grane IL 06:03
Jonas Einhaug Bossmo Og Ytteren IL 05:50

Jenter 9 år 1 KM
Silje Beate Lien Grane IL 05:41
Elise Bekkevold Grane IL 06:53
Ragnhild N Drevland Hilstad IL 06:58
Frida Sørmo Utskarpen IL 06:06

Gutter 10 år 1 KM
Håkon Sveli Halsøy IL Ski 04:11
Eskild Myrflott Halsøy IL Ski 04:55
Ole Magnus Bogfjellmo Grane IL 05:07

Jenter 10 år 1 KM
Frida Sund Grane IL 06:58

Gutter 11 år 1,5 KM
1 Kjell Magne Olsen Storforshei 05:22
2 Fredrik Slind Drevja IL 05:26
3 Lasse Nygård Remma IL 05:36
4 Runar Ø Løkkås Nesna IL 06:04

Jenter 11 år 1,5 KM
1 Sigrun N Drevland Hilstad IL 06:13

Gutter 12 år 1,5 KM
1 Vidar S Tømmervik Leirfjord IL 04:31
2 Isak Sætermo Storforshei 05:00
3 Asgeir Salamonsen Leirfjord IL 05:08
4 Vegard Bekkevold Grane IL 05:15
5 Petter Sund Grane IL 05:20
6 Martin Bekkevold Grane IL 05:21
7 Ole Magnus Berntsen Nesna IL 05:23
8 Vegard Rabbliås Nesna IL 05:43
9 Jens Egil Pedersen Utskarpen IL 05:44

Jenter 12 år 1,5 KM
1 Mathilde Rundhaug Bossmo Og Ytteren IL 05:11
2 Nora Vollan Halsøy IL Ski 06:10

Gutter 13 år 2,5 KM
1 Emil Sorsel Storforshei 07:54
2 Sondre Jensen Bossmo Og Ytteren IL 08:36
3 Andreas Rønning Olderskog IL 10:20
4 Ivar Solvang Drevja IL 10:57

Jenter 13 år 2,5 KM
1 Kristine Masterdalshei Bossmo Og Ytteren IL 09:00
2 Anne Marte Svartvatn Grane IL 09:01

Gutter 14 år 2,5 KM
1 Fredrik Gjesbakk Bossmo Og Ytteren IL 07:03
2 Kennet Lauvås Bossmo Og Ytteren IL 07:24
3 Lasse Rossvold Halsøy IL Ski 07:56
4 Simon Steinhaugmo Utskarpen IL 07:57
5 Endre Jarl Hansen Utskarpen IL 08:27
6 Peder Johnsen Leirfjord IL 08:32
7 Sigurd Johnsen Leirfjord IL 08:42

Jenter 14 år 2,5 KM
1 Lisa Andreassen Bossmo Og Ytteren IL 07:54
2 Katrine Bårdsen Utskarpen IL 08:04
3 Marte Sørmo Utskarpen IL 08:27
4 Karoline Bekkevold Grane IL 09:24
5 Tone Sommerset Drevja IL 09:47

Gutter 15 år 4,3 KM
1 Magnus Beyer Brattli Mo Skilag 12:35
2 Håkon Husby Grane IL 12:36
3 Rolf Einar Jensen Bossmo Og Ytteren IL 12:44
4 Henning Masterdalshei Bossmo Og Ytteren IL 13:15
5 Ole Martin Pedersen Utskarpen IL 13:25
6 Øystein Langjord Mosjøen IL 20:00

Gutter 16 år 4,3 KM
1 Kristian Reinfjord Sømna IL 12:49
2 Jørgen Einhaug Bossmo Og Ytteren IL 13:24

Jenter 16 år 4,3 KM
1 Susann Iren Hall Gruben IL 15:03
2 Lena Slind Drevja IL 15:35
3 Julie Steinhaugmo Utskarpen IL 15:54
4 Ingrid Alterås Bossmo Og Ytteren IL 16:00

Kvinner åpen klasse 4,3 KM
1 Hilde Sofie Masterdalshei Bossmo Og Ytteren IL 14:09

Jenter 17 år 6,3 KM
1 Gunhild Drevland Hilstad IL 23:24

Jenter 19-20 år 6,3 KM
1 Karianne Bjellånes Bossmo Og Ytteren IL 17:48
2 Lotte Solli Drevja IL 18:38

Gutter 17 år 8,6 KM
1 Øyvind Ruud Gruben IL 23:51
2 Andreas Dahle Sømna IL 25:00
3 Kent Inge Olsen Storforshei 26:43
4 Thomas Lauvås Bossmo Og Ytteren IL 28:27
5 Knut N Brattland Gruben IL 31:50

Gutter 18 år 8,6 KM
1 Kristoffer Rundhaug Bossmo Og Ytteren IL 25:50
2 Martin Gaustad Bossmo Og Ytteren IL 27:28

Menn åpen klasse 8,6 KM
1 Karl Hjørnerød Remma IL 29:31
2 Joakim Sætern Sprova IL 29:43

Gutter 19-20 år 12,9 KM
1 Joakim Einhaug Bossmo Og Ytteren IL 38:42
2 Martin Skog Tømmervik Leirfjord IL 40:14

Menn senior 12,9 KM
1 Tore Krogsveen Sør-Fron 34:11
2 Yngvar Hansen Kjærstad IL 34:50
3 Nils Andre Reinfjord Sømna IL 37:31
4 Martin Vatshaug Drevja IL 38:28

web: info helgeland