www.drevja.com Ski - resultater | 2002 Fr. 25. mai 2018
Meny

Drevja barnehage
Granmoen skole
Verktøysmia  

Tovenveien Velf.

Bysprinten
Mosjøen Båtforening
Norges veteranforb
Vefsn jeger- og fisk

Sangen om fjellet


Værvarsel Drevja

 


 


Redaktør:
Webjørn Solli
webjorn.solli (a)
gmail.com

SESONGEN 2001 - 2002

Drevja IL - Jubileumssprinten - 16. mars 2002
Resultatliste prolog

Gutter 10 år
1 Håkon Husby Grane IL 3.14
2 Magnus Brattli Gruben IL 3.19
3. Sindre Karlberg B&Y 3.25
4. Jørgen Hjelle Gruben 3.46
5. Jørgen Moss Grane 3.58

Jenter 11 år
1. Lena Slind Drevja 3.29
2. Ingrid Alterås B&Y 3.32
3. Maiken Nilsen Hemnes 3.39
4. Camilla Olsen Leirfjord 3.42
5. Maria Solheim Hilstad IL 4.03

Gutter 11 år
1. Sindre Østerås B&Y 2.57
2. Hans Martin Derås B&Y 3.21
2. Kristian Reinfjord Sømna IL 3.21
4. Jon Moheim Grane IL 3.56
5. Stian Rødstad Leirfjord 4.29
6. Stefan Rødstad Leirfjord 4.35

Jenter 12 år
1. Gunnhild Drevland Hilstad IL 3.29

Gutter 12 år
1. Jan Ove Karlberg B&Y 2.56
2. Kent Inge Olsen Storforshei 2.57
3. Øyvind Ruud Gruben IL 3.02
4. Andres Dahle Sømna IL 3.05
5. Nils Kr. Lillestøl Drevja IL 3.14

Jenter 13 år
1. Ina Ruud Storforshei 2.55
2. Marit Olsen Leirfjord 3.54

Gutter 13 år
1. Per M. Hall Gruben IL 2.53

Jenter 14 år
1. Nina M. Derås B&Y 4.04
2. Elen Østerås B&Y 4.05
3. Kristine Alterås B&Y 4.11

Gutter 14 år
1. Henrik Skog Tømmervik Leirfjord IL 3.20
2. Even Husby Grane IL 3.24
3. Jørgen Danielsen B&Y 3.38
4. Ken B.Bekkevold Hilstad IL 4.06

Jenter 15 år
1. Lotte Strøm Solli Drevja IL 3.44
2.Sigrid Vatne Gruben IL 4.18

Gutter 15 år
1. Martin Skog Tømmervik Leirfjord IL 3.13

Jenter 16 år
1. Silje Drevland Hilstad IL 3.29
2. Line Ruud Gruben IL 3.34

Jenter 18-19 år
1. Guro Strøm Solli Drevja IL 3.12
2. Åse Kari Alterås B&Y 3.55

Gutter 16 år
1. Jonas Danielsen B&Y 3.34
2. Martin Vatshaug Drevja IL 3.36
2. Andreas Sorsell Stålkam 3.36
4. Stian Lamo Hanssen Grane IL 3.43
5. Odd Martin Olsen Storforshei 3.58

Gutter 17 år
1. Anders Bjellånes B&Y 3.28
2. Jimmi Fjelldalselv B&Y 3.36
3. Paul Gundersen Hilstad IL 3.37
4. Thomas Henriksen Gruben IL 3.40
5. Kim Aastrøm Stålkam 3.42

Gutter 18-19 år
1. Stian Sjonbotn B&Y 3.34

Senior herrer
1. Stian Breivik Leirfjord 3.21
2. Jostein Einrem Mosjøen 3.48

Drevja IL - Jubileumssprinten - 16. mars 2002

Resultater finale

Gutter 10 år
1. Håkon Husby Grane IL
2. Sindre Karlberg Bossmo & Ytteren
3. Magnus Brattli Gruben IL
4. Jørgen Moss Grane IL
5. Jørgen Hjelle Gruben IL

Jenter 11 år
1. Lena Slind Drevja IL
2. Ingrid Alterås Bossmo & Ytteren
3. Maiken Åkerøy Nilsen Hemnes IL
4. Camilla Olsen Leirfjord IL
5. Maria Eide Solheim Hilstad IL

Gutter 11 år
1. Sindre Østerås Bossmo & Ytteren
2. Hans Martin Derås Bossmo & Ytteren
3. Kristian Reinfjord Sømna IL
4. Jon Ivar Moheim Grane IL
5. Stian Rødstad Leirfjord IL
6. Stefan Rødstad Leirfjord IL

Jenter 12 år
1. Gunhild N. Drevland Hilstad IL

Gutter 12 år
1. Jan Ove Karlberg Bossmo & Ytteren
2. Kent Inge Olsen Storforshei IF
3. Andreas K. Dahle Sømna IL
4. Øyvind Ruud Gruben IL
5. Nils Kristian Lillestøl Drevja IL

Jenter 13 år
1. Ina Ruud Storforsheim IF
2. Marit Olsen Leirfjord IL

Gutter 13 år
1. Per Martin Hall Gruben IL

Jenter 14 år
1. Ellen Østerås Bossmo & Ytteren
2. Nina Merete Derås Bossmo & Ytteren
3. Kristine Alterås Bossmo & Ytteren

Gutter 14 år
1. Henrik Skog Tømmervik Leirfjord IL
2. Even Husby Grane IL
3. Jørgen Danielsen Bossmo & Ytteren
4. Ken Bredo Bekkevold Hilstad IL

Jenter 15 år
1. Lotte Strøm Solli Drevja IL
2. Sigrid Vatne Gruben IL

Gutter 15 år
1. Martin Skog Tømmervik Leirfjord

Jenter 16 år
1. Silje Drevland Hilstad IL
2. Line Ruud Gruben IL

Jenter 18-19 år
1. Guro Strøm Solli Drevja IL
2. Åse Kari Alterås Bossmo & Ytteren

Gutter 16-17-18-19 år og senior A-finale
1. Stian Breivik Leirfjord IL
2. Anders Sigurd Bjellånes Bossmo & Ytteren
3. Stian Sjonbotn Bossmo & Ytteren
4. Jimmy Fjelldalselv Hilstad IL
5. Paul Gundersen Hilstad IL

B-finale
1. Martin Vatshaug Drevja IL
2. Thomas Henriksen Gruben IL
3. Andreas Sorsell Stålkam.
4. Jonas Danielsen Bossmo & Ytteren
5. Kim Aastrøm Stålkam.

C-finale
1. Jostein Einrem Mosjøen IL
2. Stian Lamo Hansen Grane IL
3. Odd Martin Olsen Storforshei

web: info helgeland